Pozostało tylko 15 miejsc na liście startowej Bieg Niepodległości w Ogrodzie Saskim

Jedynie 10 dni od otwarcia zapisów wystarczyło do zapełnienia puli 540 uczestników na liście startowej Biegu Niepodległości, który odbędzie się w dn. 11 listopada 2021 r. Jeśli komuś nie udało się zapisać to mamy dla naszych wiernych biegaczy jeszcze 15 numerów. Aby wskoczyć na listę startową musicie potwierdzić wasz udział w jednym z poprzednich Biegów Niepodległości w Lublinie. Przyślijcie nam fotkę z medalem i swoje dane niezbędne do dokonania zapisu przez operatora zapisów na adres:  ruchsolidarnoscirodzin@gmail.com Decyduje kolejność zgłoszeń. Dane do zapisu:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Płeć
 • Data urodzenia: dd-mm-rrrr
 • Miejscowość
 • Status: uczeń / rodzic / nauczyciel
 • Rodzaj szkoły: Podstawowa / Liceum / Branżowa I Stopnia / Technikum
 • Podać nazwę szkoły zgodną z nazwą właściwą szkoły
 • Klasa ucznia szkoły podstawowej – podać poziom klasy

foto archiwum FRSR 2 Nocna Mila Niepodległości-2017

Abyśmy mogli przeprowadzić bieg w bezpiecznych warunkach, na ten moment trzymamy kciuki za przystopowanie pandemii. My organizacyjnie jesteśmy przygotowani. Mamy nadzieję że po raz kolejny nie będzie potrzeby biegania wirtualnego jak to miało miejsce w 2020 roku. Pamiętajcie o wypełnionych ankietach covid-19 posiadanych przy sobie w dniu biegu. Brak ankiety równa się dyskwalifikacja. Przypominamy również o dołożeniu starań w grupach szkolnych zgłaszanych przez nauczycieli. Drodzy nauczyciele wydając uczniom numery zwrotne pamiętajcie aby wydany numer był zgodny z numerem zgłoszonego zawodnika. Pomyłka numeru zwrotnego równa się dyskwalifikacja.

 foto archiwum FRSR_2 Nocna Mila Niepodległości-2017

Przypominamy o godzinach wydawania zwrotnych numerów startowych. Gorąco apelujemy abyście nie wbiegali do biura zawodów w ostatniej chwili. Nerwy przed startem to zły pomysł. W natłoku i kolejce łatwo o pomyłkę.

ZASADY ODBIORU NUMERÓW STARTOWYCH I GODZINY STARTU

 1. Grupa I szkoły podstawowe uczniowie klasy 5 i 6
 2. wydawanie numerów startowych w godz. 8:00 – 8:45
 3. godzina startu: 9:00.
 1. Grupa II szkoły podstawowe klasy 7 i 8
 2. wydawanie numerów startowych w godz. 8:30 – 9:15
 3. godzina startu: 9:30.
 1. Grupa III i Grupa IV szkoły ponadpodstawowe , rodzice i nauczyciele
 2. wydawanie numerów startowych w godz. 9:00 – 9:45
 3. godzina startu: 10:00.
 1. CEREMONIA ZWYCIĘZCÓW około godz. 10:30

Organizator zaprasza biegaczy i kibiców na uroczystą zbiórkę o godz.8:45 –  wspólne odśpiewanie hymnu narodowego. (muszla koncertowa ogród saski).