„Solidarność dla Niepodległej” to projekt realizowany przez Fundację „Ruchu Solidarności Rodzin”. Naszym celem jest uczcić dwa bardzo ważne wydarzenia z historii XX wieku, czyli odzyskanie Niepodległości przez Polskę oraz Lubelski Lipiec 1980. W dniach 28 i 29 lipca, 12 i 19 sierpnia oraz 10 listopada w godz. 11:00 – 16:00 zapraszamy do wspólnej gry miejskiej, podczas której zadaniem graczy będzie znalezienie 10 postaci historycznych związanych z historią odzyskania Niepodległości oraz historią Lublina. Gdy znajdziecie wszystkie takie osoby i otrzymacie od nich pieczątki, będziecie mogli zmienić je na atrakcyjne nagrody!
 
Jeśli lubicie dobrą i rozwijającą zabawę, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszej grze. Aby wziąć w niej udział, wystarczy przyjść do Ogrodu Saskiego między 11:00 a 15:00, pobrać ulotkę z Punktu Informacyjnego, a następnie ruszyć na spacer po Saskim. To proste, prawda?
 
 
Organizator:
Serdecznie zachęcamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkań w Ogrodzie Saskim. Możecie ją znaleźć na Facebooku w tym miejscu. Poniżej zaś chcielibyśmy pochwalić się kilkoma najciekawszymi fotkami. Jeśli jeszcze nie spacerowaliście z nami na grze miejskiej, ostatnia szansa na udział w naszej zabawie będzie 10 listopada. Szczegóły już niebawem!

Więcej zdjęć tutaj.

10 listopada na Placu Litewskim odbyła się nasza ostatnia gra w ramach tej inicjatywy. Dziękujemy wszystkim osobom, które były z nami i wzięły udział w tej zabawie. W trakcie 5 spotkać w naszej grze wzięło udział kilka tysięcy osób. Bardzo się cieszymy, że tak chętnie braliście w niej udział. Teraz natomiast serdecznie zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z sobotniej gry: