Trwają już zapisy do  6. Mili Pamięci Ofiar Komunizmu. Zapisy do biegu tylko drogą elektroniczną pod linkiem: ZAPISY Zapoznaj się z  REGULAMINEM oraz PROGRAMEM BIEGUUdział jest bezpłatny. Wiemy że nasz bieg cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. W bieżącej edycji na mecie otrzymacie kolejny medal z wizerunkiem Bohatera Podziemia Antykomunistycznego. Obowiązuje limit 555 zawodników z podziałem na kategorie biegowe. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zachęcamy do propagowania biegu w środowisku szkolnym. Wyniki opublikujemy na naszej stronie internetowej. Zapisz się na bieg i uzupełnij swoją kolekcję medalową. W dniu biegu przyjdź do strefy startu w  Parku Ludowym w Lublinie wraz z wypełnioną i podpisaną ankietą wywiadu epidemiologicznego, pobierz: ANKIETA covid19Brak wypełnionej i podpisanej ankiety w dniu biegu  dyskwalifikuje zawodnika ze startu w biegu.  

Zadanie Lubelska Biegowa Triada Pamięci jest realizowane dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu „Sportowe wakacje+”

Partnerem wydarzenia Lubelska Biegowa Triada Pamięci jest Województwo Lubelskie w ramach programu „Warto być Polakiem”

Współorganizatorzy:  Kuratorium Oświaty w Lublinie, Oddziału Lublin Instytutu Pamięci Narodowej i Region Środkowo-Wschodni NSZZ „Solidarność”

Organizator: Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin