Zapisy na 4. Nocną Milę Niepodległości już trwają! Nie czekajcie – obowiązuje limit 555 uczestników.

 

11 listopada 2019 r. nasza Fundacja poraz czwarty zaprasza Was do aktywnego świętowania wolności. Zapisy elektroniczne do Nocnej Mili Niepodległości zostały już uruchomione. Dla każdego zawodnika, który dotrze na metę przygotowaliśmy pamiątkowy medal. Bieg jest współorganizowany przez Instytut Pamięci Narodowej Odział Lublin, Lubelskie Kuratorium Oświaty,  SKOK im. Z. Chmielewskiego oraz Region Środkowo-Wschodni NSZZ „Solidarność”. Zadanie realizowane jest dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Lublin. 

Udział w biegu jest bezpłatny. Zapisu można dokonać pod tym linkiem: ZAPISY. Znajdziecie tam również REGULAMIN. Zapisy trwają do 8 listopada (piątek) do godz. 20:00, lub do wyczerpania limitu.

Zwrotne numery startowe wydawane będą tylko w dniu biegu (11.11.2019) od godz. 15:00-17.30, w biurze zawodów pod adresem: III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej, Lublin, Plac Wolności 4. UWAGA: w dniu biegu nie będą prowadzone zapisy. Niepełnoletni zawodnicy pod odbiór numeru muszą przyjść z pełnoletnim opiekunem.

Jak co roku bieg rozpocznie się o godz. 17.00 na Placu Litewskim w Lublinie, a zakończy na Starym Mieście. Zapraszamy na zbiórkę o godz. 16.30 i rozgrzewkę przed biegiem.

Do zobaczenia na mecie!