Zapraszamy na 9. Rodzinny Rajd Rowerowy ( edit. fotorelacja)

Cieszymy się, że już po raz 9. możemy Was zaprosić na Rodzinny Rajd Rowerowy oraz festyn. Impreza odbędzie się 19 maja 2019 r., będzie to jak zwykle trzecia niedziela maja, w nawiązaniu do Międzynarodowego Dnia Rodziny obchodzonego 15 maja.

Rajd rozpocznie się o godz. 12:00 na Placu Łokietka. Następnie wspólnie ruszymy nad Zalew Zemborzycki jedną z trzech tras pod kierownictwem Klubu Rowerowego Maksimum. Opracowaliśmy trzy trasy przejazdu zróżnicowane pod kątem długości, aby każdy rowerzysta mógł wybrać trasę najlepszą dla siebie!

Aby wziąć udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym jako rowerzysta, nie trzeba się zgłaszać ani rejestrować. Wystarczy przyjechać na miejsce zbiórki na godz. 12:00, a potem ruszyć z nami w trasę nad Zalew Zemborzycki. Na terenie Ośrodka Słoneczny Wrotków będziecie mogli odpocząć i spędzić czas w przyjaznym, rodzinnym gronie podczas festynu. Wśród atrakcji znajdziecie: dmuchańce i baseny z piłeczkami, występy muzyczne i taneczne grup szkolnych, zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, pokazy pierwszej pomocy medycznej, strażackie, wojskowe, masażu i rehabilitacji, stoiska wystawiennicze WORD Lublin, Poleskiego Parku Narodowego, Nadleśnictw Lasów Państwowych. Będzie można również ugrillować sobie najróżniejsze przysmaki, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą prowiantu na piknik! Będzie można również zakupić posiłki na miejscu oraz uzyskać atrakcyjne gadżety od firmy POLBRUK.

Rajd organizowany jest przy finansowym wsparciu Gminy Lublin w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Podczas festynu na Słonecznym Wrotkowie prowadzone będą działania związane z promocją zdrowego stylu życia i profilaktyką antyalkoholową. Przygotowaliśmy konsultacje ze specjalistą oraz konkursy, gry i zabawy.

Pod tym linkiem  mamy już dostępną fotorelację. Dziękujemy Wam za obecność 🙂