700 licealistów na 700 lecie miasta

Plac Zamkowy w Lublinie – 700 licealistów z okazji 700-lecia Lublina utworzy wielką kolorową flagę miasta. W rytm muzyki zatańczymy i ożywimy Lubelskiego Koziołka, oba nasze symbole miejskie – flagę i herb! Akcję “Licealiści Lublinowi“ zaplanowaliśmy na 26 września 2017 r. Zapraszamy do niej wyłącznie licealistów z Lublina. Zapraszamy po jednej klasie (tej z najlepszą średnią ocen w nauce) z każdego liceum ogólnokształcącego miasta.

Przy realizacji tego projektu współpracujemy z Jarosławem Koziarą, znanym artystą plastykiem, a także Tomkiem “Dolarem” Dymkiem, raperem i muzykiem. Oni zapewnią nam odpowiednią aranżację artystyczną i muzyczną. Nasze przedsięwzięcie jest jedną z oficjalnych części obchodów Wielkiego Jubileuszu. Na zgłoszenia klas wraz z opiekunem czekamy do 15 września drogą elektroniczną z podaniem kontaktu do opiekuna/wychowawcy klasy na adres e-mail: solidarnoscrodzin@gmail.com.

Przekażcie informację nauczycielom pracującym w waszej szkole, a także uczniom i ich rodzicom. Informacji dodatkowych udzieli koordynator projektu Pan  Michał Sieńko 508 476 794.

Film promocyjny – prosimy udostępnij 🙂