14 sierpnia rozpoczynamy zapisy do 4. Mili Pamięci Ofiar Komunizmu! Możesz zdobyć pierwszy medal IPN z kolekcji bohaterów!

Od 14 sierpnia 2019 r. startujemy z zapisami do  4. Mili Pamięci Ofiar Komunizmu w Lublinie. Zapisy odbywają się drogą elektroniczną pod tym linkiem: ZAPISY. Znajdziecie tam również REGULAMIN biegu. Udział jest bezpłatny.

Śledźcie nasze ogłoszenia. Poprzednie trzy edycje mili pamięci cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem zawodników. W tym roku ze względu na prowadzony remont parku ludowego BIEGAMY W OGRODZIE SASKIM W LUBLINIE W DNIU 21 WRZEŚNIA 2019 R. Przypominamy, że obowiązuje limit zawodników 555 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zachęcamy do propagowania biegu w środowisku szkolnym. Zachęcajcie swoich kolegów, koleżanki, rodziców i wychowawców do wspólnego startu. Nasz bieg jest jedynym biegiem Pamięci Ofiar komunizmu na świecie. A teraz niespodzianka. Na każdego zawodnika po przekroczeniu linii mety czeka specjalnie przygotowany medal z wizerunkiem ostatniego żołnierza podziemia antykomunistycznego Józefa Franczaka ps. „Lalek”. Zaraz po rozpoczęciu roku szkolnego przeprowadzimy kampanię plakatową w szkołach.

Pamiętajcie aby zapisując się na bieg, dokonywać prawidłowego wyboru swojej szkoły. Jeżeli zapisałeś się na bieg, a z jakiś powodów wiesz, że nie pobiegniesz NAPISZ DO NAS. My zweryfikujemy listę startową, dając szansę innym na strat w biegu.